O nás | Kvalitní české ložnice
Doprava a montáž zdarma
Přihlášení

O nás

Kvalitní české ložnice MIVEPO - VÁŠ SPÁNEK V RUKÁCH KVALITY!

Naše společnost se dlouhodobě zabývá výrobou a prodejem vysoce kvalitních výrobků určených pro zdravý a kvalitní spánek. Jelikož si uvědomujeme, že člověk stráví třetinu svého života spánkem, tak nabízíme svým zákazníkům postele a matrace té nejvyšší možné kvality. Především se jedná o robustní masivní dřevěné postele, které se vyznačují vysokou pevností a nosností, zdravotní ortopedické matrace a rošty všech typů.

Kromě toho se také zabýváme zakázkovou výrobou nábytku ze dřeva a dalších materiálů. Vyrábíme zejména jídelní stoly, komody, apod. Nabízíme taktéž atypickou výrobu a následný servis. V dnešní době jsme tak schopni zajistit kompletní vybavení do vaší ložnice, a to pod obchodní značkou KVALITNÍ ČESKÉ LOŽNICE – MIVEPO.

Materiály nejvyšší kvality

Při výrobě klademe důraz především na kvalitu a životnost našich výrobků, proto veškerý materiál vybíráme pečlivě. Pro výrobu postelí volíme materiál z kvalitního sušeného dřeva, o síle minimálně 4 cm, tudíž jsou naše postele velice bytelné a robustní. Navíc oproti konkurenci jsou standardně vyvýšené a výška s matrací se pohybuje kolem 60 cm. Matrace vyrábíme z kvalitních pěn všech druhů s vysokou objemovou hmotností, která zaručuje dlouhou životnost. A potahy na matrace jsou vyrobeny na 2 snímatelné poloviny, čímž je zaručena jejich lepší manipulace při praní a snadno se vejdou i do menších praček.

Vyzkoušejte si postel na prodejně

Po předchozí telefonické domluvě dále nabízíme příležitost vyzkoušet si postele a matrace v naší vzorkové prodejně, která se nachází na adrese Pomezí 246 nedaleko města Poličky. Nabízíme příležitost shlédnout a vyzkoušet náš sortiment 7 dní v týdnu, prakticky po celý den. Ke každému zákazníkovi přistupujeme vždy individuálně a nabízíme všem zákazníkům kompletní poradenství včetně dopravy a montáže zdarma. 

Neváhejte nás kontaktovat

Za celou dobu působení naší firmy máme přes 1000 spokojených zákazníků po celé ČR, SR i dalších zemích. Využijte poradenství na telefonním čísle 732 720 991, e-mailu mivepo@email.cz nebo navštivte naše webové stránky www.kvalitniloznice.cz, www.mivepo.cz.

Našim cílem je spokojený zákazník, který díky nám získá takové spaní, o kterém se mu ani nesnilo.