Prkýnkárna | Kvalitní české ložnice
Doprava a montáž zdarma
Přihlášení

Prkýnkárna

Pokud hledáte originální výrobek z české truhlářské dílny, prohlédněte si nabídku dřevěných kuchyňských prkének z masivu. Výrobky mají své vlastní grafické zpracování, vše je ruční výroba a co kus, to je originál. Prkénka jsou vhodná i jako dárek vašim blízkým. Zvolit můžete z více variant rozměrů, designů rozdělených do 5 sekcí a případně vyrobíme prkénko na přání. 

Materiál: kombinace dub, jasan, buk

Tolerance rozměrů při výrobě: +- 2 cm, výška +- 2mm

Upozornění: prkénka jsou vyráběna jako originál. Jedná se o ruční práci. Gravírovaná grafika může být někdy odlišná od obrázku vlivem struktury dřeva a let. Přesto se snažíme gravírovat tak, aby kvalita byla maximální. 

Pro zajištění maximální kvality používáme laky, které splňují maximální nároky na potravinářský průmysl.  Používáme 2 vrstvy laku. 

Certifikáty ke stažení.

Servis: v případě opotřebení prkýnka nabízíme možnost přebroušení, gravírování a přelakování. Disponujeme vlastní truhlárnou a moderními stroji. Cena za renovaci – 100,- Kč + doprava.

Dále nabízíme možnost vypálení vlastního obrázku na přání. Zde prosíme o kontakt na telefonu 604316002 nebo emailem ivonasvobodova@email.cz.


Montáž
a doprava zdarma
Český výrobek
Vlastní truhlárna
a prodejna
Doba dodání po domluvě
na telefonu 732 720 991